Služby pro Vás

Naše firma nabízí širokou škálu služeb v oblasti střech. Kromě našich dalších služeb níže, nabízíme také montáž střešních oken Velux, čištění žlabů, opravy komínů v nadstřešní části a veškeré další výškové práce. Dále u Vás provedeme také:

Klempířské práce

Důležitým doplňkem každé střechy jsou bezesporu klempířské doplňky.Vyrábíme a usauijeme jakékoli typické i atypické okapy, svody, výtoky, vtoky, oplechování komína, římsy, parapety atd., a to vše z materiálu, který si sami vyberete.

Tesařské práce

Firma je dále schopná zajistit kompletní střechu včetně krovu. Provádíme nové střechy i rekonstrukce střech.

Pokrývačské práce

Protože každý druh materiálu vyžaduje specifický přístup k montáži, máme přehled o materiálech, které jsou momentálně na trhu, a ovládáme jejich zpracování.

Sádrokaronářské práce

Provádíme veškeré úpravy interiérů sádrokartonem. Sádrokartonářské práce zajišťujeme v plném rozsahu v dohodnutém termínu za velmi výhodné ceny. Více informací

Izolatérské práce

Izolace plochých střech lepenkou. Nabízíme izolační produkty, se kterými máme nejlepší zkušenosti a jsme přesvědčeni o jejich kvalitách.

Nátěry střech

Stejně jako u ostatních prací, i u střešních nátěrů klademe důraz na kvalitu odvedené práce a s ní nabízíme i naše dlouholeté zkušenosti.

Zaujala Vás naše nabídka?
Zavolejte na naše telefonní číslo nebo nám napište svoje přání či dotaz na emailovou adresu.

+420 603 247 056 info@steli.cz